חדרי קריוקי בדרום

מי מאיתנו לא בילה לפחות פעם בחייו בחדר קריוקי. חדרי קריוקי הפכו לאחד הבילויים הנפוצים והאהובים על הישראלים, עד כדי כך נפוצים כי קל לחשוב שמדובר בהמצאה ישראלית.

מקור חדרי הקריוקי הוא בכלל במזרח הרחוק – או ביפן אם להיות מדויקים. המשמעות המילולית של קריוקי ביפנית היא “תזמורת ריקה”. הרעיון הוא כי זמרים חובבים עולים להופיע בפני הקהל, כאשר השירה מבוצעת באמצעות מיקרופון, פלייבק ומסך עליו מוקרנות מילות השיר. תזמון המילים מסומן ויזואלית על ידי צבע שצובע את המילה או על ידי כדורים שקופצים על המילה. כך המבצע יכול לשיר גם שירים אותם הוא אינו מכיר בעל פה.

 

לכל אחד יש את סגנון המוסיקה המועדף עליו, בין אם זה ג’ז, פופ, רוק או רגאיי. מכיוון שמוסיקה היא שפה, כל סגנון מוסיקלי הוא שפה בפני עצמה בעלת מאפיינים ייחודיים אשר מזוהים עם מי שדובר את השפה, כלומר מי שאוהב את סגנון המוסיקה. החיבה לסגנון מסוים מגיעה עם חיבה למאפיינים חיצוניים המייחדים את הסגנון כמו צבעים, עיצוב ספציפי ואווירה המתאימה לסגנון מוסיקלי זה.

מתוך הבנה זו עיצבנו כל אחד מהחדרים של Beat. כל חדר מעוצב בסגנון מוסיקלי אחר ומשרה אווירה אחרת, כך שכל אדם המתחבר לסגנון זה ירגיש בבית. לרשותכם 7 חדרים שונים בעיצוב ייחודי, כאשר בתוכם ניתן למצוא את כל סוגי המוסיקה בכל השפות.

 

חדרי קריוקי

מכניסים את הביט לאשדוד

צוות Beat שמחים להזמין אתכם למתחם הקריוקי המפנק באשדוד. לרשותכם יעמוד:

  • מטבח שף הכולל מנות מיוחדות וטעימות במיוחד בסגנון finger food המתאים בדיוק לערבי קריוקי עם חברים
  • מגוון עשיר של אלכוהול איכותי
  • ציוד תאורה והגברה מקצועי אשר יתן לכם תחושה של אולפן הקלטות
  • עיצוב מושקע עד הפרט הקטן ביותר
  • חניה בשפע
  • ועוד

 

Beat אשדוד מזמינים את כל קבוצות הגילאים להגיע להתארח אצלנו ולחוות חוויה משחררת וצבעונית. הקריוקי שלנו מתאים לכל סוג אירוע, החל מיום הולדת לילדה בת ה-5 ועד מסיבת הפרישה של סבא.
פנו אלינו כעת והיכנסו לביט של אשדוד.

צרו איתנו קשר עכשיו:

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני