מקומות לאירועים קטנים

לא תמיד נצטרך אולם ענק כדי לעשות את האירוע שלנו. לפעמים ניתן להסתפק במתחם קטן אשר מציע מקום לכמה עשרות אנשים המעוניינים לחגוג אירוע מסוים. ניתן למצוא מקומות לאירועים קטנים מכל סוג, החל ממסעדות וברים ועד אולמות בוטיק, אך אם ברצונכם ללכת על רעיון מעניין ומקורי יותר כדאי שתשקלו ללכת לחדר קריוקי. חדרי הקריוקי מציעים פתרון מעולה לאירועים קטנים ולרוב כוללים חדרים אשר יכולים להכיל כ- 30-40 איש ולעתים אף יותר. כאשר מדובר ביום הולדת, מסיבת גיוס או יום אירוסין אין צורך להזמין יותר מדי אנשים ותכולת המקום לרוב תספיק לנו על מנת לחגוג ערב אינטימי עם החברים.

 

מקומות לאירועים קטנים – Beat אשדוד

כאשר ניגשים לבחור חדר קריוקי מומלץ לבדוק האם הוא עונה על הדרישות שלכם בהתאם לכמות האורחים. לא כדאי לקחת חדר גדול מדי כדי שהמקום לא ירגיש ריק וכמובן לא כדאי לקחת חדר קטן מדי כדי שלא תהיה תחושה של צפיפות ולאורחים יהיה מרחב תזוזה.

בדיוק למטרה זו פתחנו במתחם הקריוקי של Beat 7 חדרי קריוקי בגדלים שונים, כאשר החדר הקטן יכול להכיל 6-12 איש והחדר הגדול יכול להכיל 30-40 איש. בחדרים הגדולים יותר תוכלו למצוא במה קטנה עליה ניתן להופיע על מנת לקבל את מלוא החוויה, יחד עם מספר מיקרופונים ניידים ונייחים אשר יאפשרו לכם לעשות דואטים סוערים עם החברים.

 

מקומות לאירועים קטנים

 

 

שרים לפי ה- Beat

אנחנו מעוניינים לחוות אירועים בלתי נשכחים, כאלה שנשארים חקוקים בזיכרון וכוללים את כל הפעילויות האהובות עלינו עם האנשים האהובים עלינו. אם אתם אוהבים שירה אוכל ואלכוהול, אם אתם אוהבים לצחוק וליהנות עם החברים, להתנסות בדברים חדשים ולפרוק מעליכם את כל המעמסות של החיים על ידי שירה בקולי קולות –
אנחנו מזמינים אתכם להגיע למתחם הקריוקי של Beat. בכניסה יחכה לכם צוות אדיב אשר ישמח לענות על כל בקשה ולעמוד לרשותכם עד שתצאו בסוף הערב שמחים ומסופקים.

צרו איתנו קשר עכשיו:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני